Artykuł

Brazylijskiego Jiu Jitsu Vs Karate Gi

Brazylijskie Jiu Jitsu Gi, jak również Karate Gi są bardzo różne. Tam jest naprawdę legit wyjaśnienie, dlaczego my nie zawsze przed użyciem karate Gi w brazylijskim Jiu Jitsu. Niektórzy ludzie odkryć sposób bardzo trudne i jeśli jesteś jednym z nich, który znosiłeś zgrywanie Bjj kimona, podział spodnie, zgrywanie rękawy i tak dalej. W brazylijskie Jiu Jitsu trzeba zatrudniać Gi, który wytrzyma żądań, które się dzieje, wspomagane przez sport i tylko brazylijskie Jiu Jitsu Gi można zrobić.

Musisz zrozumieć, że Karate Gis i Taekwondo Gis są pewne, że sport. W Karate i Taekwondo jako przykład Twój przeciwnik nie chwycić, ani nie ciągnąć na Twoim gi, więc na ich wzmocnienie może być konieczność, prawda. Te Gis są zazwyczaj dość cienki i kruchy od sportu karate i Taekwondo zajmie sporo szybkiego działania z ich strajki. Gdyby było na ogół być mnóstwo ciągnięcie lub chwytając tych oznaczeń geograficznych, może one też są znacznie bardziej wytrzymałe, ale to nie jest tylko w przypadku tych sportów. Te sztuki walki są przeznaczone do Pokaż uderzająca, a nie zmagają się.

Brazylijskie Jiu Jitsu Gi mimo wszystko jest wykonany specjalnie dla zmagają się i zaprojektowane, aby sprostać, ciągnięcia i chwytając że Bjj składa się z. Brazylijskie Jiu Jitsu Gi jest tworzony podobnie jak Judo Gis, ponieważ tej sztuki walki również składa się z wielu rzutów i chwytając z Gi, który jest dlaczego to jest produkowane gruby oprócz. Należy zauważyć, za pomocą Brazylijskiego Jiu Jitsu Gi, wszystkie lokalizacje, które są podatne na zgrywanie ostatecznie wzmocnione są liczne szwy zapobiegające RIP dowolnego typu. Bjj Gi mogą być produkowane z dość gruby kołnierze do generowania to znacznie trudniejsze do łez, gdy Twój przeciwnik jest ciągnięcie na to biorąc pod uwagę, że może być to bardzo popularne miejsce do ciągnięcia w Bjj. Inna sprawa o Bjj Gi może być szeroki wybór unikalnych rodzajów i odcieni. Mimo, że tradycyjne kolory Bjj kimona są białe i niebieskie, teraz noce mogą pojawić się je we wszystkich rodzajach w kolorach: różowy, żółty, Moro, grn i tak dalej.  Więc jeszcze raz duża różnica między Karate Gi, a także brazylijskie Jiu Jitsu Gi jest nie zaskakująco trwałość. Po raz kolejny powinna zostałeś żądania, gdy można użyć karate gi w Bjj, właściwie odpowiedź jest zwykle nie wystarczy.

Uzyskać najlepsze brazylijski Jiu Jitsu Gi jakie kiedykolwiek powstały! W SubmissionFC.com nr 1 zaufana Marka w brazylijskie Jiu Jitsu.