Artykuł

Czy jesteś początkujący Karate Burnside? Oto 7 rzeczy, które musisz wiedzieć

Oto wybiegiem 7 porad, studentki Amatorskie Burnside Karate powinien wiedzieć, kiedy zaczyna lekcje karate. W przypadku gdy wiesz, że te porady będziesz mieć więcej informacji niż 95% wszystkich rozruszników jak ty. W punkcie osób początkowo uruchomienia ich zajęć ze sztuki walki one mają tendencyjne informacje o co będą robić w klasie zwykłych karate. Pomimo faktu, że wskazówki określony może być podobny w różnych szkół w przypadku gdy masz te informacje już nie możesz źle!

Dzięki uprzejmości podczas szkolenia oczekuje się wysoko

  1. to jest podstawowe affability w Burnside Karate klasy do adresu wychowawcy jako sir, proszę pani lub sensei. Dzięki temu można wykazać, że w odniesieniu do wychowawcy i zrozumieć stronie teach walki wręcz. Lekcje karate pomoże Ci dowiedzieć się pociąg i uwagę, jak odebrać zrozumienie jako rzemieślnik wojskowych.

Szkoła Karate ma określonej nazwy

  1. Szkoła karate jest często nawiązywał do Dojo, Dojang, szkoły, lub przygotowanie holu. Dojo jest skrótem dojang, i to po prostu oznacza miejsce, gdzie osoby zebrać do przygotowania w technice wojowniczy.

Konieczne jest, kłaniając się

  1. kłaniając jest wskazaniem udostępnionych szacunku do kogoś innego. Wielu Amerykanów odnoszą się „pokłon” aby kłaniając ekspertów lub że ktoś jest lepszy od niczego, są one. To nie to samo, w szkolenie bojowe w Burnside Karate; to jest wspólne wskazanie względzie. Uwarunkowanej jak konwencjonalne szkoły jest, powinieneś się kłaniać i pozostawić przygotowanie sali, kiedy rozpocząć i zakończyć klasy i rozmawiając z nauczycielem. To będzie się zmieniać przez szkoły, więc nie nie chcieć zapytać.

Bądź uprzejmy z innymi

  1. stale być zaskarżalne i świadomego innym. To powinno być mantra, żyjesz przez. W walce wręcz traktować innych jak chcesz być rozpatrywane, wiesz, nakrętki i śruby. Kiedy spacer po przedpokoju i wprowadź dojo, jesteś już specjalistyczne, matka, ojciec, radca prawny, urzędnik i tak dalej., jesteś studentem.

Centrum karate badania przed zarejestrowaniem

  1. oglądanie klasy przed rozpoczęciem pracy, więc można zobaczyć, co jest poinstruowany w szkole. Jest to typowy błąd przez początkujących, ich zgodę podstawowym miejscu, które odwiedzają tylko po to, aby odkryć, że to nie był to rodzaj nauczania, których szukali. Na off szansa, że nauczyciel jest bardzo nachalna i nie daje szansę obejrzeć klasy lub prób jeden za nic to powinno być znakiem.

To jest poza walki

  1. poprawnego stanu umysłu, wojowniczy technika nie jest o „kopanie komuś tyłek”! Lekcje karate utworzy pewności i doprowadzić swój własny interes. Jest to nadzwyczajne treningu i to pomoże Ci uzyskać zdrów jak ryba.

Skupić się na nauce

  1. należy zainteresowany w uczenie się, bo wiesz, Dlaczego uczysz w Burnside Karate.Usually, Niektórzy uczniowie Dołącz do tej walki serca z mentalności, która już dużo wiedzą już. Warunek ten daje miejsca na błąd. Tak, można go uniknąć, zawsze przyjść przygotowany do uczenia się nowych rzeczy.

Są bardzo istotnej wiedzy, która powinna mieć, gdy szukasz szkoły Burnside Karate, gdzie można nauczyć się sztuki walki.