Artykuł

Karate jako cywilny sztuki & Sport

Karate jest stuleci cywilny sztuka i sport, który pochodzi z Japonii. Jest sztuką, zgodnie z którą osoba praktyk do harmonizowania ich umysłu ciała i ducha. To pociągi ich być zdyscyplinowany i skoncentrowany. To jest nie tylko o walki, ale także uczy w jaki sposób kontrolować i opanuj się.

Tak jak to jest jak nauka karate w eleganckich wnętrzach? Cóż po pierwsze, będzie chodzić na ogromne i przestronne miejsce zwane dojo. Twojego sensei (nauczyciel) następnie będzie Pozdrawiają was i na pierwszej lekcji będzie go z innymi rówieśnikami. Lekcje są ogólnie spędzony na postawy i różnych strajki i bloki.

Można również uzyskać ćwiczyć z partnerem na różnych sekwencji karate do zapoznania się z nim. Zwykle jeden będzie osoba atakująca i innych będzie obrońcą. Po kilku rundach sensei zapyta pozycji, aby przełączyć. Czyli osoba atakująca teraz staje się obrońcą i obrońca jest teraz osoba atakująca.

Początkujących rozpocznie z ich rangi, z białym pasem i stopniowo poprzez demonstrację i sparingi testy, będzie awansował do żółty pas, następnie czerwony, itd aż do czarnego pasa. Teraz będąc na czarny pas nie znaczy, że jesteś na szczycie karate sztuk. Istnieją nadal wyraźnie dziesięć dans przejść. Możesz następnie postęp do 1 stopnia czarny bellt, następnie 2 stopnia, aż do 10 stopień czarnego pasa.

Teraz karate jest nie tylko o bicie ludzi, wręcz przeciwnie, to można używać tylko bronić się. Jest czarny pas w karate nie oznacza są niezwyciężone i można bić ludzi. Czy to oznacza, że ma większego poczucia odpowiedzialności, nie powodujące ciężkie hurt osób i ochrony tych wokół Ciebie.

Karate może być satysfakcjonujące, sporty i sztuki walki do podjęcia, jeśli chcesz rozpocząć naukę, popełniając pierwszy do formalnych lekcji, można dowiedzieć się z karate rękopisy z własnego domu. Jest świetnym wprowadzeniem do karate i można zapoznać się z sekwencji karate po raz pierwszy. Ale pamiętaj, że prawdziwe życie możliwość bronić pochodzi z nauka z instruktorem karate właściwe.